Blog

Home/Події та заходи/Конференція “Трансплантація – сьогодення, минуле і майбутнє”

Конференція “Трансплантація – сьогодення, минуле і майбутнє”

logo_сonf_EN7 листопада 2014 р. в місті Київ Координаційний центр трансплантації органів, тканин і клітин Міністерства охорони здоров’я України та Інститут клітинної терапії організовують науково-практичну конференцію з міжнародною участю ТРАНСПЛАНТАЦІЯ – СЬОГОДЕННЯ, МИНУЛЕ І МАЙБУТНЄ, яка буде присвячена актуальним проблемам розвитку трансплантології в Україні.

 В рамках конференції пройде секція “Терапевтичний потенціал стовбурових клітин: успіхи клінічного застосування”, яка буде присвячена сучасним клітинним і тканинним технологіям, що застосовуються при лікуванні багатьох захворювань: від цукрового діабету до ВІЛ-інфекції. В рамках симпозіуму будуть розглянуті питання доступних джерел стовбурових клітин, технології виготовлення клітинних препаратів, сучасні підходи і вимоги до якості та безпеки клітинного продукту.

logo_сonf_EN

 До участі в роботі конференції запрошуються лікарі відділень трансплантації органів, тканин і клітин, відділень гемодіалізу, нефрологи, організатори системи охорони здоров’я, кріобіологи, фахівці в області клітинних технологій та інші спеціалісти, що проводять підготовку і реабілітацію пацієнтів після трансплантації, а також займаються експериментальною трансплантологією, біоімплантологією та штучними органами, лікарі інших спеціальностей.

 Детальна інформація про конференцію – на сайті http://www.stemcellclinic.com